Stažení bezplatné verze programu

POSTUP

1.  Stáhněte a uložte na plochu soubor s programem Aladdin
2.  Po stažení 2× klikněte na ikonu programu Aladdin na ploše
3.  Potvrďte varování Windows o programu staženém z internetu
4.  Zadejte vaše IČO

Systém je možné používat zdarma pouze po zadání skutečného IČO.

Kontakt na uživatelskou podporu naleznete přímo v programu.

Řešení případných problémů

Systém Windows při spuštění Aladdina upozorní, že ochránil váš počítač před neznámou aplikací.

To je normální preventivní bezpečnostní varování operačního systému Windows u jakéhokoliv programu staženého z internetu. Pouze toto upozornění pod volbou "Další informace" v okně potvrďte a program přesto spusťte. Toto upozornění se zobrazuje pouze při prvním spuštění programu.

Windows Defender SmartScreen ani nedovolí stáhnout program Aladdin z www.

Pravděpodobně máte v nastavení Zabezpečení Windows zvoleno blokování všech programů stažených z internetu. Stačí v nastavení Zabezpečení Windows a aplikací buď na chvíli vypnout SmartScreen nebo přepnout volbu pouze na varování, což je výchozí nastavení.

Není Aladdin zavirovaný?

Aladdin samozřejmě není a nikdy nebyl zavirován, ani neobsahuje škodlivý kód. Můžete provést nezávislé online testy mnoha bezpečnostními programy. Na běžné instalaci Windows 10 je navíc při každém stažení automaticky zkontrolován pomocí systémového Windows Defender antiviru.

Jaké jsou požadavky pro běh programu?

Aladdin vyžaduje Windows 7, Windows 8 nebo Windows 10. Doporučujeme Windows 10, včetně posledních aktualizací. Na starších a již delší dobu nepodporovaných Windows XP/2000/2003/Vista Aladdin nepracuje.

Chodí Aladdin na počítačích Apple se systémem macOS?

Ano. Zcela funkční, bezproblémová, námi léty ověřená a plně podporovaná cesta je použít virtualizační software Parallels Desktop, VMware Fusion, případně Oracle VirtualBox.

Dále je možné použít systémovou utilitu Bootcamp od Apple pro nativní běh Windows 7 nebo 10. Zde je však nutné přepínat startovací disk, což není tak praktické jako virtualizační software. Nejlepší zkušenosti máme s řešením Parallels Desktop. Ke koupi například zde.

Jak zprovozním program na novém nebo přeinstalovaném počítači?

Jednoduše stačí stáhnout aktuální verzi programu z www, spustit ji, vložit vaše IČO a pokračovat dle pokynů.

Nedaří se připojení na server

Obvyklou příčinou je krátkodobý výpadek u vašeho poskytovatele, případně blokování komunikace antivirovými programy nebo firewallem. Zkontrolujte, zda něco neblokujete odchozí internetovou komunikaci.